Hahah.. strzelić gola w 23 sek.. i przegrać 3-1 na swoim własnym stadionie!!
11.12.2011 godz. 13:27 przez: KochamToCoMam
Kiedy idziesz na egzamin
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Lodówka w akademiku
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
W końcu sie przydał
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Dzieciństwo
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter