I jutro będzie słońce, i będę na nie narzekać, że za mocno grzeje :))
08.08.2011 godz. 00:40 przez: NiePatrzNaMnie
Kiedy idziesz na egzamin
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Lodówka w akademiku
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
W końcu sie przydał
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Dzieciństwo
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter