Jedni jeżdżą bez trzymanki, inni na jednym kole, a ja jeżdżę tak!
12.02.2012 godz. 23:46 przez: mareckos
Pizza własnej roboty
wczoraj godz. 01:54 przez: scooter
Uśmiech do zdjęcia
wczoraj godz. 01:54 przez: scooter
Niby zwykły sms
wczoraj godz. 01:54 przez: scooter