Najlepszych chwil w zyciu nie zaplanujesz, musisz zaparzyć je sam;))
08.08.2011 godz. 12:42 przez: Zuza
Kiedy idziesz na egzamin
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Lodówka w akademiku
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
W końcu sie przydał
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter
Dzieciństwo
dzisiaj godz. 02:08 przez: scooter