Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje! Z Tobą czuję się jak w niebie, Bo ja kocham tylko Ciebie!:*:*:*:*
26.08.2011 godz. 20:15 przez: pati123ha
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter