Nie będę odkrywczy stwierdzając, że każda kobieta lubi być adorowana, uwielbia otrzymywać kwiaty od swojego (albo i nie tylko swojego?) przystojnego faceta. Ale czy aby na pewno facet i kwiaty to dobre połączenie? Zobaczcie same!






I jak, podobają Wam się, czy jednak nie nazwiecie ich mężczyznami? Zapraszam do dyskusji!
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter