W czasach kryzysu
15.02.2013 godz. 12:11 przez: CookieMonster
Chciałbym, żeby z miłością było jak w siatkówce
14.02.2013 godz. 20:51 przez: JJ.
Nawet natura przyłączyła się do walki
14.02.2013 godz. 15:46 przez: Derpina
Niezbędny do życia jest tlen
14.02.2013 godz. 21:02 przez: JJ.
Plus bycia singlem
14.02.2013 godz. 20:41 przez: JJ.
Los stawia nam w życiu różnych ludzi
14.02.2013 godz. 20:28 przez: JJ.
Jest takie imię,
14.02.2013 godz. 17:04 przez: JJ.
- Poprzednia 11 954/17 429
- Następna