Mimo trudności losu trzeba patrzeć na świat z uśmiechem
09.02.2013 godz. 00:51 przez: rk21
Polskie Hollywood...
10.02.2013 godz. 14:48 przez: Ashim
Do piekła powinno się iść nie za to co się zrobiło
09.02.2013 godz. 23:17 przez: rk21
Lubię dostać buziaka, czasem dwa, ewentualnie siedem
09.02.2013 godz. 22:31 przez: rk21
Myślał że jest cwany
08.02.2013 godz. 22:27 przez: CbRadio.Bydgoszcz
Przeraża mnie szybkość
09.02.2013 godz. 17:02 przez: JJ.
- Poprzednia 11 984/17 429
- Następna