Nasze życie jest stosunkowo krótkie i kruche. Żyjemy z dnia na dzień nie przykładając zbytnio wagi do tego jak faktycznie przeżywamy ten czas dopóki nie przydarzy się jakaś tragedia. Na ogól uważamy, że to co złe nas nie dotyczy i dopiero później okazuje się jak to bardzo życie bywa delikatne, że jedni są z nami a następnego dnia możemy ich już nigdy więcej nie zobaczyć. Mała galeria ze znanymi osobistościami która zmusza do refleksji nad tym co może się wydarzyć każdemu...
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter