Niektóre dziewczyny są bardziej słodkie, inne mniej. Właścicielka pojazdu widocznego na tych zdjęciach postanowiła dość wyraźnie zaznaczyć swoje ulubienie do Hello Kitty - musicie zobaczyć to na własne oczy...





















I co powiecie na taką słodziutkę Hondę? Jeśli chcecie zobaczyć podobne autka - dajcie znać w komentarzach, coś Wam znajdziemy ;-)
Motyle w brzuchu
dzisiaj godz. 16:48 przez: scooter
Odpoczynek
dzisiaj godz. 16:48 przez: scooter
Kawał kawału
dzisiaj godz. 16:47 przez: scooter
Przybywamy w pokoju!
dzisiaj godz. 16:47 przez: scooter