Kiedyś program Ewy Drzyzgi opowiadał o życiowych problemach przeciętnych Polaków, które dotykały dużą część społeczeństwa lub stanowiły po prostu temat tabu. Niestety, albo skończyły się tematy na program, albo polskie społeczeństwo zwyczajnie głupieje. Zobaczcie z jak absurdalnymi problemami przychodzą teraz ludzie do tego, niegdyś porządnego, programu. Nie wiadomo tylko, czy się śmiać czy płakać!
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter