Na pewnym forum trafiłem temat w którym ludzie dzielą się swoimi przeżyciami z pracy, a prościej pisząc narzekają na nią! Temat nazywał się "Nienawidzę swojej pracy" i znajdziemy tu masowe awarie, wypadki, zabawy i różne dziwne sytuacje. Często bardzo śmieszne, jednak z pewnością nie chcielibyście, aby to spotkało was w swojej firmie. Może teraz nie będziecie aż tak narzekać i marudzić jak to wam źle? ;-)
Laski takie są
wczoraj godz. 01:30 przez: scooter
Tak się życie potoczyło
wczoraj godz. 01:30 przez: scooter
Powiększanie piersi
wczoraj godz. 01:29 przez: scooter
Kiedy popijasz miętówkę wodą
wczoraj godz. 01:29 przez: scooter