Byliście kiedyś na imprezie, gdzie ktoś się uwalił w trupa? Z całą pewnością! Co z tego, że kac będzie okrutny. Jednak najbardziej boli godność, kiedy ktoś narobi ci dziwnych fotek. Przed wami najgorsze poimprezowe fotki, może zmusi to was do jakiejś refleksji i rozsądnego picia. Chociaż kogo ja oszukuję - na zdrowie! ;-)
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter