Byliście kiedyś na imprezie, gdzie ktoś się uwalił w trupa? Z całą pewnością! Co z tego, że kac będzie okrutny. Jednak najbardziej boli godność, kiedy ktoś narobi ci dziwnych fotek. Przed wami najgorsze poimprezowe fotki, może zmusi to was do jakiejś refleksji i rozsądnego picia. Chociaż kogo ja oszukuję - na zdrowie! ;-)
Zobaczcie co znalazłem w parku
dzisiaj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
dzisiaj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
dzisiaj godz. 19:06 przez: scooter